02.11.2012 14:06

Salaspils kausa izcīņā tekvondo medaļas arī mājiniekiem

Salaspils kausa izcīņā tekvondo medaļas arī mājiniekiem Latvijas Teikvondo kaujas mākslas federācija

Sacensībās, kas notika jau piekto gadu un kurās piedalījās pusotrs simts sportistu no deviņām Latvijas pilsētām, starp labākajiem bija arī jaunie tekvondo meistari no Salaspils un Garkalnes.

Salaspils kausa izcīņā sporta skolas zālē sacensības noritēja piecās disciplīnās uz četriem sacensību laukumiem. Vispopulārākā bija kirugi disciplīna jeb divcīņa, portālu "Apriņķis.lv" informēja Latvijas Tekvondo kaujas mākslas federācijas prezidents Jānis Pavītols.

Salaspils tekvondo sporta kluba pārstāvji izcīnīja četras medaļas, no tām divas – augstākās proves. Pirmās vietas savās kategorijās ieguva Romans Luņovs un Daniels Loginovs, otro – Maksims Čirkovs un trešo – Kristaps Jakušonoks.

Desmit sportisti trenera Artūra Kožuhāra vadībā Salaspilī pārstāvēja Garkalnes sporta centru "Sports Pro". Par laureātiem 10–12 gadus veco grupā kļuva Eduards Ševics (1. vieta) un Edgars Janušauskis (2.vieta), bet 7–9 gadus veco grupā trešo vietu ieņēma Voldemārs Višņevskis.