27.10.2012 18:33

Stopiņu peldētāji uzvar Pierīgas novadu sporta spēlēs

(1 balsojums)

Sestdien Inčukalna sporta kompleksā notikušajās sacensībās otro vietu komandu vērtējumā ieņēma Mārupes un trešo – Babītes novada peldētāji.

Sacensības notika piecās vecuma grupās (16–29, 30–39, 40–49, 50–59, 60 gadus veci un vecāki). Programmā bija 50 metru brīvā stila distance individuāli, kā arī 4 x 50 metru kompleksā stafete jauktajām komandām, kurā startēja pa divām dāmām un diviem vīriem un kurā dalībnieku kopējais vecums nedrīkstēja būt mazāks par 150 gadiem.

Sacensībās piedalījās astoņi desmiti Pierīgas novadu peldētāju, viņu vidū arī vairāki šāgada Latvijas Olimpiādes laureāti.

Dienas absolūti labāko rezultātu uzrādīja mārupietis Pāvels Gribovskis, kurš, startējot pirmajā grupā, sprinta distancē finišēja pēc 23,78 sekundēm un tuvāko sekotāju, savu novadnieku Jāni Šaltānu, apsteidza par 0,82 sekundēm. Savukārt starp daiļā dzimuma pārstāvēm ātrākā bija Līga Libere no Stopiņu novada (29,72 sekundes).

Citās vecuma grupās individuālās uzvaras guva: Arta Beitāne (Ķekavas nov.; 33,24 s), Mihaels Sudakovs (Stopiņu nov.; 26,58 s), Ilze Aigare (Stopiņu nov.; 30,69 s), Jānis Plotnieks (Stopiņu nov.; 26,22 s), Gaļina Broka (Mārupes nov.; 35,44 s), Viktoros Komorovs (Stopiņu nov.; 29,90 s), Antoņina Razgaila (Ropažu nov.; 1:25,69) un Juris Reinhards (Stopiņu nov.; 38,81 s).

Stafešu peldējumā savu pārākumu apliecināja Stopiņu novada peldētāji – Līga Libere, Ilze Aigare, Jānis Plotnieks un Vladimirs Lobanovs finišēja pēc divām minūtēm un 8,16 sekundēm. Otrajā vietā Babītes novada kvartets (2:23,28), trešajā – Mārupes novada peldētāji (2:27,43).

Komandu ieskaitē vērtēja sešu labāko dalībnieku izcīnītos punktus plus stafetē izcīnītos punktus. Kopvērtējumā Stopiņu novada peldētāji savāca maksimālo punktu skaitu – 140. Aiz viņiem ierindojās Mārupe (124), Babīte (118), Ķekava (112), Ropaži (98), Krimulda (97), Sēja (83) un Inčukalns (39) punktus.

Pierīgas novadu sporta spēles turpinās svētdien Saulkrastos, kur notiks sacensības šautriņu mešanā spēlē "Krikets".