24.10.2012 10:38

Ķekavas mākslas vingrotājas plūc laurus ārzemēs

Ķekavas mākslas vingrotājas plūc laurus ārzemēs arhīvs

Novada sporta skolas audzēknes sekmīgi startējušas starptautiskās sacensībās Ungārijā un Zviedrijā.

Pagājušās nedēļas nogalē Vitas Mikitanovas un Ainas Ancītes trenētās Ķekavas mākslās vingrotājas izcīnīja astoņas godalgas sacensībās "KTC Vuelta Cup" Ungārijā.

Ieva Luīze Drava 2. sporta klasē izcīnīja uzvaru daudzcīņā un vēl arī divas zelta medaļas atsevišķos vingrojumos. Raiva Dombrovska junioru sporta klasē ieņēma otro vietu kopvērtējumā, kā arī nopelnīja vienu zelta un vienu sudraba medaļu atsevišķos veidos.

Vēl Evelīna Inne 3. sporta klasē vingrojumā bez priekšmeta izcīnīja otro vietu, bet Luīze Sviķe 1. sporta klasē ierindojās trešajā vietā vingrojumā ar auklu, informēja Ķekavas novada sporta skolā.

Divas godalgas ķekavietes izcīnījušas arī starptautiskās sacensībās "Nevis Cup" Zviedrijā. Emmija Ivule 2003. gadā dzimušo dalībnieču grupā bija labākā, bet Elīza Bērziņa 2001. gadā dzimušo grupā ieņēma otro vietu.