18.10.2012 14:20

Baldones galda tenisa čempionātā labākie viesi

Uz pirmā posma turnīru Baldones sporta kompleksā bija ieradušies 25 galda tenisisti no Rīgas, Jēkabpils, Iecavas, Dobeles, Vecumniekiem, Ķekavas, Alojas un citām vietām.

Par vīru turnīra uzvarētāju kļuva pagājušā gada Baldones atklātā čempionāta uzvarētājs jēkabpilietis Uģis Plikgalvis, kurš finālā ar 3:2 sīvā cīņā pārspēja Sergeju Šiškinu no Rīgas. Trešajā vietā ierindojās vēl viens Jēkabpils galda tenisists Andris Krūmiņš.

Dāmu turnīrā pirmo vietu ieguva Iecavas novada sporta skolas direktore Baiba Gāga, aiz sevis atstājot Lauru un Lailu Meinardas no Alojas novada Ozolmuižas.

Baldones novada atklātā galda tenisa čempionāta otrais posms notiks 9. decembrī, vēl divi paredzēti februārī un aprīlī. Lai pretendētu uz vietu kopvērtējumā, ir jāpiedalās vismaz trijos posmos, taču summā tiks rēķināti visu četru posmu rezultāti.