17.10.2012 10:42

Pierīgas džudistiem trešā un ceturtā vieta Latvijas kausa izcīņā

Šīs nedēļas nogalē Saulkrastos notiks Pierīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas rīkots starptautisks džudo turnīrs.

Latvijas kausa izcīņā komandām, kas pagājušās nedēļas nogalē notika Vsevoloda Zeļonija džudo skolas zālē Rīgā, sacensībās U-13 vecuma grupā piedalījās sešas komandas, kas pirmajā posmā bija sadalīta divās apakšgrupās.

Pierīgas jaunie džudisti pārliecinoši pieveica Jūrmalas "Judo centrs" komandu (1:6), bet zaudēja Liepājas kompleksās sporta skolas (KSS) vienībai (2:5). Pusfinālā Pierīgas BJSS pārstāvji bez ierunām piekāpās vēlākajiem sacensību uzvarētājiem V. Zeļonija džudo skolas audzēkņiem (1:6) un ieņēma trešo vietu (ņemot vērā grupu turnīra rezultātus – ceturtā aiz liepājniekiem).

Mazāk veiksmīgi startēja U-15 vecuma grupas džudisti, kuri četru komandu konkurencē zaudēja visos trijos mačos (1:6 pret V. Zeļonija džudo skolu, 2:5 pret Liepājas KSS un 1:6 pret Rīgas džudo klubu "LIDO") un palika pēdējā ceturtajā vietā.

Sestdien un svētdien Saulkrastu sporta centrā notiks starptautiskais džudo turnīrs "Zelta rudens", ko rīko Pierīgas bērnu un jaunatnes sporta skola sadarbībā ar Saulkrastu novada domi. Sacensībās piedalīsies jaunieši līdz 15 gadu vecumam.

Pirmajā dienā uz tatami izies puiši un meitenes vecuma grupās līdz 13 un 15 gadiem, turklāt jaunietes Saulkrastos arī sadalīs Latvijas meistarsacīkšu godalgas. Savukārt svētdien sacentīsies jaunie džudisti vecuma grupās līdz deviņiem un 11 gadiem.