08.10.2012 11:51

Finišējis velokrosa sacensību seriāls "Baloži 2012"

Finišējis velokrosa sacensību seriāls "Baloži 2012" velokross.lv

Pēdējā piektajā posmā dažādās vecuma grupās startēja 289 riteņbraucēji, kas ir otrs lielākais skaits šajā sezonā.

Elites grupā 35 km distancē kārtējo uzvaru izcīnīja Dmitrijs Sorokins no "Rietumu Delfin", kurš finišā par divarpus minūtēm apsteidza otrās vietas ieguvēju Oļegu Meļehu. Baložu velokrosā Sorokins šogad uzvarēja visos četros posmos, kuros startēja, izcīnot pirmo vietu arī kopvērtējumā, kurā tiek ņemti vērā trīs labākie rezultāti (maksimālā punktu summa – 3000).

Aiz viņa ierindojās trešā posma uzvarētājs Andris Ponomorenko (2969 p.) un Konstantīns Smotrovs (2859 p.).

28 km distancē elites grupā dāmām Dana Rožlapa sīvā cīņā tikai par divām sekundēm pārspēja Leldi Ardavu. Trešā finišēja Lija Laizāne, kura iepriekš bija uzvarējusi divos Baložu velokrosa posmos un uzvarēja arī kopvērtējumā.

28 km distancē vīriem pirmais finišēja mārupietis Rihards Bartuševičs, 21 km braucienā – Tomass Kārlis Iļjenko, 14 km braucienā – Kristofers Bindemanis un Endija Rutule, bet 7 km tautas distancē – Mārtiņš Ozols un Viktorija Sipoviča.

Velokrosa "Baloži 2012" kopvērtējumā uzvarētāji tika noskaidroti 14 vecuma grupās: 3 g. v. – Milda Ozoliņa un Patriks Garisons, 5 g. v. – Elīna Ustupa un Emīls Krampe, 7 g. v. – Ramona Poreitere un Edvards Tirzītis, 9 g. v. – Samanta Krampe un Bruno Krampe, 10 g. v. – Laura Matisone un Bruno Binovskis, 12 g. v. – Viktorija Loiko un Artūrs Krasts, 14 g. v. – Krista Ratniece un Niklāvs Boļšis, 16 g. v. – Anžela Utināne un Roberts Birkants, 18 g. v. – Lāsma Bezdelīga un Emīls Ribaks, 21 g. v. – Laima Leitāne un Rihards Bartuševičs, 35 g. v. – Dace Fūrmane un Ints Celmaraugs, 50 g. v. – Ineta Siliņa un Agris Kalējs, 60 g. v. – Ināra Lepse un Jānis Vējons, 70 g. v. – Mečislavs Bartusevičs, tautas grupā – Mārtiņš Ozols.