25.09.2012 11:48

Kuļikovskis beidz ar septīto vietu

Eiropas autokrosa čempionāta pēdējā devītajā posmā Andris Kuļikovskis no Ķekavas novada Baložiem sasniedza savu šāgada labāko rezultātu.

Madžoras trasē Itālijā aizvadīts Eiropas autokrosa čempionāta pēdējā posma sacensībās "Buggy 1600" klasē startēja 50 dalībnieki. A. Kuļikovskis kvalifikācijas braucienos savā grupā guva vienu pirmo, vienu otro un vienu sesto vietu, kas ļāva kvalificēties A fināla startam astotajā vietā.

Izšķirošajā braucienā viņš ierindojās septītajā vietā, labojot savu šīs sezonas rekordu – līdz šim Andra augstākais sasniegums Eiropas čempionātā bija desmitā vieta maijā Mūsas trasē notikušajās sacīkstēs. Autosportista pagaidām labākais rezultāts ir arī 15. vieta Eiropas čempionāta kopvērtējumā, informēja Latvijas Automobiļu federācija.

Mazāk veiksmīgi Itālijā startēja Andra brālis Juris, kurš pēdējā posmā "SuperBuggy" klasē ieņēma 26. vietu 39 dalībnieku konkurencē, bet Eiropas čempionāta kopvērtējumā finišēja 24. pozīcijā. Devītais pēdējās sacensībās šajā klasē bija Jānis Boks.