10.09.2012 13:16

Carnikavas rudens velobraucienā dalībnieku rekordskaits

Carnikavas piejūras tautas rudens "riteņbraucienā" svētdien startēja 327 sportisti, viņu vidū 132 carnikavieši. "Lāsēns" bērnu distancē vien piedalījās 118 jaunie riteņbraucēji.

Garākajā 20 km distancē uzvarēja Krišjānis Jansons-Ratiniks, kurš mērķi sasniedza pēc 50 minūtēm un 26 sekundēm – desmit sekundes ātrāk nekā otrās vietas ieguvējs mārupietis Rihards Bartuševičs. Trešajā vietā ierindojās Edmonds Labanovskis, kurš uzvarētājam zaudēja 101 sekundi.

15 km distancē nepārspēts palika Kārlis Jirgensons, kurš finišā par pusotru minūti apsteidza tuvāko sekotāju carnikavieti Raimondu Garenčiku. Trešais bija ķekavietis Niklāvs Boļšis.

Dāmu konkurencē labākās bija attiecīgi ādažniece Dace Hartmane un Juta Melberga, informēja rīkotāji.

Velobrauciena ietvaros notika arī sacensības bērniem. 0,4 km braucienā vismazākajiem ātrākie bija Grēta Amēlija Lipora un Genrihs Radionovs, 0,8 km distancē – Elīna Ustupa un Emīls Krampe, bet 1,2 km distancē – Samanta Krampe un Bruno Binovskis.