16.07.2018 07:50

(1 balsojums)
Carnikavas BMX braucējam Eiropas čempionāta bronza, finālos arī mārupieši un ikšķilietis uec.ch

Francijā noslēdzies Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā. Latvijas sportisti jaunāko grupu sacensībās braucējiem līdz 12 gadu vecumam kopumā izcīnīja sešas godalgas.

No Pierīgas riteņbraucējiem lielāko panākumu guva "BMX Rīga" komandas pārstāvis carnikavietis Kristers Apels, kurš B11 vecuma grupas lielajā finālā izcīnīja trešo vietu un bronzas medaļu, liecina Latvijas Riteņbraukšanas federācijas informācija.

B12 grupā puišiem līdz finālam uzvaras visos braucienos bija izcīnījis ikšķilietis Edgars Langmanis, tomēr izšķirošajā braucienā "BMX Rīga" sportistam nācās samierināties ar astoto vietu.

Eiropas čempionātā piedalījās arī vairāki Mārupes BMX kluba pārstāvji. Veiksmīgākie no viņiem bija dvīņubrāļi Domoracki – B9 grupas finālā Markuss sasniedza piekto vietu, bet Ralfam astotā pozīcija. Astoto vietu ieguva arī Mārtiņš Zadraks B14 grupā.

No Latvijas jaunajiem BMX braucējiem par Eiropas čempionēm kļuva divas meitenes – Paula Kibare ("BMX Rīga") G12 grupā un Anna Pedraudze ("Tālava/ VBSS") jaunākajā G7 grupā.