05.09.2012 09:48

Babītes skrējēji uzvar Pierīgas novadu sacensībās krosā

Pierīgas 2012. gada sporta spēļu līderi palielinājuši pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem.

Vieglatlētikas krosa sacensībās otrdien Baldonē piedalījās tikai piecu novadu komandas. Dalībnieki veica 1–3 km garas distances, un sacensību rezultāti tika vērtēti piecās vecuma grupās dāmām un kungiem. Kopvērtējumā tika ņemti vērā seši labākie rezultāti.

Babītes novada skrējēji uzvarēja piecās no desmit vecuma grupām un visai pārliecinoši ieņēma pirmo vietu (115 punkti). Viņiem sekoja Baldones, Mārupes (pa 108), Ropažu (101) un Stopiņu novada (94) sportisti.

Individuāli par uzvarētājiem atsevišķās vecuma grupās kļuva Tatjana Varša, Ilona Kojaloviča, Ruta Jēkabsone, Gundars Ošmucnieks, Ruriks Bite (visi Babītes novads), Mārtiņš Višņevskis, Diāna Šika (abi Stopiņu novads), Lija Lidija Batarevska (Ropažu novads), Edgars Brigmanis un Aigars Rublis (abi Baldones novads).

Pierīgas novadu sporta spēļu nākamais posms paredzēts oktobra sākumā, kad tiks aizvadīti basketbola turnīri dāmām un kungiem.