15.06.2018 16:28

Salaspils, Babītes un Ropažu futbolisti uzlabo pozīcijas Rīgas čempionātā

Salaspils, Babītes un Ropažu futbolisti uzlabo pozīcijas Rīgas čempionātā Rīgas Futbola federācija

Kārtējās spēles Rīgas čempionātā jeb Latvijas otrās līgas Rīgas reģiona turnīrā aizvadījušas vairākas Pierīgas komandas. Atšķirībā no neveiksmīgā un zaudējumiem bagātā sezonas sākuma šonedēļ uzvaru bijis vairāk nekā neveiksmju.

Divas spēles triju dienu laikā aizvadījusi futbola kluba "Salaspils" un sporta kluba "Kengaroos" apvienotā komanda. Cīņā pret "Ghetto FC/Gvatar" vienību (att.) salaspilieši nonāca zaudētājos, taču pēc pārtraukuma laukumā nākušais Filips Pavlovs nepilnu desmit minūšu laikā guva divus vārtus un izvirzīja savu klubu vadībā. Spēle tomēr noslēdzās neizšķirti 2:2.

Nākamajā mačā pret pastarīšiem FK "Rīnūži"/"Grifs AG" futbolistiem FK "Salaspils"/SK "Kengaroos" bija galvastiesu pārāki un svinēja pārliecinošu uzvaru 5:0. Ar precīziem raidījumiem izcēlās Maksims Kuba, Maksims Rodionovs, Filips Pavlovs, Aleksandrs Škoļņikovs un Aleksandrs Usmanovs.

Pie otrās uzvaras pēc zaudējumiem pirmajās trijās spēlēs tikuši sporta kluba "Babīte" futbolisti, kuri ceturtdien savās mājās Piņķos ar 4:0 pieveica Ogres novada sporta centra komandu. Visi vārti tika gūti otrajā puslaikā, kad izcēlās Normunds Miķelsons, Viktors Sahņuks, Ingmārs Andris Briškens, un vēl reizi ogrēnieši raidīja bumbu savos vārtos.

Savukārt sporta kluba "Upesciems" komanda piedzīvojusi piekto zaudējumu sešās spēlēs un joprojām cīnās bez uzvarām. Mājas spēlē pret turnīra līderiem "Monarhs/Flamenko" futbolistiem laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Māris Pilsētnieks, taču otrā puslaika vidū desmit minūšu laikā Upesciema komanda ielaida trīs vārtus un piekāpās 1:3.

Elites līgas turnīra tabulā FK "Salaspils"/SK "Kengaroos" ar deviņiem punktiem ieņem ceturto vietu, SK "Babīte" ar sešiem punktiem – septīto, bet SK "Upesciems" ar vienu punktu – priekšpēdējo desmito pozīciju.

Izaicinājuma līgā divas cīņas aizvadījuši "BFS Reinards/Ropaži" futbolisti. Vispirms viņi ar 12:0 viesos sagrāva futbola kluba "Lielupe" otro komandu (ar hettriku izcēlās Aleksandrs Špels), bet pēc tam līdervienību savstarpējā cīņā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar FK "Kadaga"/RPP vienību – 12 minūtes līdz beigām izlīdzinājumu panāca Eduards Gailītis. Ropažu un Kadagas klubiem ir pa astoņiem punktiem četrās spēlēs.