07.06.2018 09:28

Carnikavietim pasaules vicečempiona tituls BMX riteņbraukšanā (papildināta)

(1 balsojums)
Latvijas jaunie BMX braucēji Baku Latvijas jaunie BMX braucēji Baku lrf.lv

Carnkavietis Kristers Apels izcīnījis sudraba medaļu Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku notikušajās pasaules čempionāta BMX riteņbraukšanā sacensībās sportistiem vecuma grupā līdz 11 gadiem.

Puišu B11 grupā starp labākajiem astoņiem braucējiem finālam no latviešiem kvalificējās Kristers Apels un Emīls Allers. Izšķirošajā braucienā Apels izcīnīja augsto otro vietu, bet mārupietis Emīls Allers ierindojās astotajā pozīcijā. B9 grupā puišiem septīto vietu ieguva vēl viens Mārupes BMX kluba braucējs Ralfs Domorackis.

G7 meiteņu grupā ceturtā bija Sofija Elizabete Zeica no Ādažiem, bet otro vietu šajā grupā izcīnīja Ramona Bāre.

Kopumā Latvijas jaunie BMX braucēji izcīnīja četras medaļas. Par pasaules čempioni G12 grupā meitenēm kļuva "BMX Rīga" klubu pārstāvošā Paula Kibare, bet jaunākajā B5-6 grupā otrais finālā bija Marks Švalkovskis.

Dienu vēlāk vietas finālā izcīnīja vēl divi Mārupes BMX kluba braucēji. Kristaps Ozoliņš M30/34 amatieru grupā ierindojās trešajā vietā, bet Mārtiņš Zadraks B14 grupā jauniešiem finālā ieņēma sesto pozīciju.

Pasaules čempionāts BMX riteņbraukšanā turpināsies piektdien, kad sacensības priekšsacīkstēs sāks elites un junioru braucēji savas sacensības uzsāks piektdien. Galvenā cīņa par tituliem gaidāma sestdien.