25.05.2018 12:57

LOK aicina pieteikties pašvaldības, kas vēlētos izvietot āra trenažierus

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
attēlam ir ilustratīva nozīme attēlam ir ilustratīva nozīme olaine.lv

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar Starptautiskās Olimpiskās komitejas ilggadējo atbalstītāju "Coca-Cola" 2018.gadā turpina īstenot programmu "Par aktīvu dzīvesveidu" jeb "Wake Your Body", kuras galvenais mērķis ir veicināt un pilnveidot aktīva un veselīga dzīvesveida popularitāti Latvijas iedzīvotāju vidū.

Programma "Par aktīvu dzīvesveidu" šajā gadā atbalstīs 11 multifunkcionālu āra trenažieru izvietošanu visā Latvijā. Pašvaldības, kuras ir ieinteresētas piedalīties programmā un, kuras vēlas savā pilsētā izvietot āra trenažierus, aicinātas līdz šā gada 8. jūnijam pieteikties programmai "Par aktīvu dzīvesveidu". Pašvaldību pieteikumi ir jāsūta uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Mazkustīgs dzīvesveids ir visas pasaules, tai skaitā, arī Latvijas problēma, kas ietekmē iedzīvotāju veselību un nereti izraisa arī nopietnas slimības. Saskaņā ar LR Veselības ministrijas un Slimības profilakses un kontroles centra datiem vien 33% Latvijas iedzīvotāju brīvo laiku pavada fiziski aktīvi. Turklāt 50% iedzīvotāju vecumā no 24 gadiem ir vērojama aptaukošanās problēma.

Lai veicinātu aktīvu dzīvesveidu Latvijā, programma "Par aktīvu dzīvesveidu" jeb "Wake Your Body" tiek īstenota visās Baltijas valstīs – Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, katrā no tām izvietojot 11 multifunkcionālus āra trenažierus.