23.05.2018 09:58

Garkalnē atgriežas riteņbraukšanas sacensības ""Filter" Velokauss"

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Garkalnē atgriežas riteņbraukšanas sacensības ""Filter" Velokauss" arhīvs

Ceturtdien Garkalnē tiks aizvadīts Latvijas populārā šosejas un kalnu riteņbraukšanas (MTB), kā arī skriešanas sacensību seriāla ""Filter" Velokauss" sezonas otrais posms. Pirmie starti gaidāmi no plkst. 17.30.

Ar spraigām cīņām trasē un lielisku atmosfēru ārpus tās Jūrmalā startējusi arī ""Filter" Velokausa" jaunā sezona, kurā bez šosejas un MTB riteņbraukšanas, pirmo reizi iekļautas arī skriešanas sacensības. Ceturtdien "Filter Velokauss" otro posmu uzņems Garkalne.

Kā informēja rīkotāji, reģistrācija būs atvērta no plkst. 16.30 (dalības maksa 15 eiro), bet MTB brauciena individuālās sacensības sāksies plkst. 17.30. Kalnu riteņbraukšanas interesenti aicināti veikt astoņu kilometru garu distanci pa apvidu. Trasē iekļautas meža takas un asfalts. Starts MTB braucienam būs atvērts līdz pulksten 18.00.

No pulksten 18.15 līdz 20.00 trase tiks atvērta šosejas riteņbraucējiem. Otrajā posmā šī aizraujošā riteņbraukšanas veida cienītāji mērosies spēkiem 20 kilometru garajā pāru braucienā pa Garkalnes – Mālpils šoseju. Tiem velomīļiem, kuri savu pāri nebūs atraduši, varēs startēt arī individuāli. Dienu noslēgs skrējēji, kuru distances garums sasniegs 5 kilometrus.

Kopumā šajā sezonā iekļauti pieci šosejas riteņbraukšanas un skriešanas posmi, kā arī četri kalnu riteņbraukšanas posmi. Pirmais un trešais posms norisināsies Jūrmalā, otrais un ceturtais Garkalnē. Lielais finālposms augusta beigās gaidāms Ainažos. Šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensībās ātrākie kopvērtējumā tiks noteikti 24 vecuma grupās vīriešiem un dāmām. Papildus šosejas riteņbraukšanas sacensībās iekļauts arī komandu vērtējums.

No otrā posma kopvērtējuma līderi startēs labākā jaunā sportista, labākās sportistes un labākā sportista kombinezonos.