09.05.2018 22:36

RSU studenti pagarina LBL2 finālsēriju pret basketbola klubu "Ķekava"

RSU studenti pagarina LBL2 finālsēriju pret basketbola klubu "Ķekava" basket.lv

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas fināla trešajā spēlē trešdien Ķekavā Rīgas Stradiņa universitātes komanda pārspēja mājiniekus BK "Ķekava"/"Optibet" basketbolistus un samazināja rezultātu sērijā līdz trim uzvarām 1:2.

Spēli, kurā bija iespēja izcīnīt LBL2 čempionu titulu, laukuma saimnieki sāka veiksmīgi (5:1), taču vēl pirmajā ceturtdaļā nonāca pamatīgos zaudētājos (8:19). Otrajā ceturtdaļā RSU studenti pārsvaru palielināja līdz 12:31, tad ķekavieši galvenokārt ar sava līdera Naura Mieža pūlēm prata rast atbildi un to samazināja līdz 27:33, taču pirmā puslaika beigās atkal sekmīgāki bija viesi – pēc pirmajām 20 minūtēm 32:46.

Trešajā ceturtdaļā radikālas izmaiņas rezultāta starpībā nebija, tā turējās 6-10 punktu robežās. Ceturtās ceturtdaļas vidū BK "Ķekava" basketbolistiem to izdevās samazināt līdz četriem punktiem (61:65), taču tūdaļ sekoja RSU komandas atbilde 9:1, kas nodrošināja izšķirošo pārsvaru. Beigu rezultāts 74:81, un sērijā 2:1.

Jau ierasti BK "Ķekava" rindās rezultatīvākais bija Nauris Miezis, kura kontā 34 punkti. Mārtiņš Šteinbergs pievienoja 13 punktus, bet visi pārējie ķekavieši kopā savāca 27 punktus.

Ceturtā spēle notiks piektdien Rīgā. Ja arī tajā uzvarēs RSU basketbolisti, izšķirošais piektais finālsērijas mačs notiks 14. maijā Ķekavā.