29.04.2018 16:50

Latvijas U-15 čempionātā badmintonā dominē Siguldas jaunieši

Latvijas U-15 čempionātā badmintonā dominē Siguldas jaunieši Siguldas badmintona klubs

Latvijas čempionāts badmintonā U-15 vecuma grupā Talsos aizritējis ar izteiktu Siguldas sporta skolas audzēkņu pārsvaru – no 24 medaļām, kas tika pasniegtas čempionāta laureātiem 17 aizceļoja uz Siguldu.

Īpaši izcēlās Marta Brengule, kura izcīnīja trīs Latvijas čempiones titulus. Vienspēļu turnīra finālā viņa ar 21:15, 21:11 pārspēja citu siguldieti Annu Kupču (trešā vieta Annijai Rullei-Titavai). Dubultspēļu finālā Marta kopā ar Amandu Sofiju Grosbergu pārspēja Annu Kupču un Anniju Rulli-Titavu 21:19, 21:11.

Savukārt jaukto dubultspēļu izšķirošajā spēlē M. Brengule pārī ar Alenu Zandovski uzvarēja Amandu Sofiju Grosbergu un jelgavnieku Paulu Eliasu Rozenvaldu 21:15, 21:19 (bronza siguldiešiem Annai Kupčai un Dāvim Strazdiņam).

Aināra Gurecka trenētie siguldieši izcīnīja zelta medaļas arī zēnu dubultspēlēs – Dāvis Strazdiņš un Alens Zandovskis finālā pārspēja Matīsu Bisenieku un Patriku Kandi no Talsiem 21:15, 21:18.

P. Kandis bija vienīgais, kuram izdevās pārtraukt Siguldas badmintonistu uzvaras gājienu – puišu vienspēļu turnīra finālā viņš apspēlēja bronzas medaļas ieguvēju Dāvi Strazdiņu 21:12, 21:10, bet finālā – Alenu Zandovski 21:9, 21:18.

Talsu jaunie badmintonisti Latvijas U-15 čempionātā ieguva trīs medaļas, rīdzinieki – divas, jelgavnieki un valmierieši – pa vienai.