27.04.2018 14:29

"S!-Velo 2018" sacensību pirmais posms Siguldā pulcē 178 riteņbraucējus

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
"S!-Velo 2018" sacensību pirmais posms Siguldā pulcē 178 riteņbraucējus publicitātes

27. aprīlī "Fischer" Slēpošanas centrā Siguldā pulcējās 178 lieli un mazi velosipēdisti, lai dotos riteņbraukšanas seriāla "S!-Velo 2018" pirmā posma trasēs. Laikapstākļi dalībniekus lutināja, un lietus, kas grasījās pārsteigt, tā arī nesākās.

Kā informēja rīkotāji, sacensības norisinājās 22 grupās, un atkarībā no sportotāju vecuma un pieredzes dalībnieki veica distances sākot no 400 metriem līdz 20 kilometriem. Riteņbraukšanas seriāls norisinās jau ceturto gadu un ir kļuvis par vienu no sacensību tradīcijām Siguldā.

Pirmā posma rezultātus var apskatīt mājas lapas "Fischer" Slēpošanas centra pasākumu sadaļā, Facebook profilā, kā arī sacensību norises vietā.

"S!-Velo" mērķis ir popularizēt velosportu kā iedzīvotājiem pieejamu sporta veidu Siguldas novadā, popularizēt velosipēdu kā videi un cilvēkam draudzīgu transportlīdzekli, kā arī veicināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu iedzīvotāju vidū.

Šajā sezonā plānoti vēl četri "S! – Velo" riteņbraukšanas seriāla posmi – 31.maijā, 28.jūnijā, 26.jūlijā un noslēdzošais posms – 30.augustā. Noslēdzošajā "S! – Velo" riteņbraukšanas seriāla posmā norisināsies arī seriāla apbalvošanas ceremonija, kad uzzināsim labākos riteņbraucējus.

Drīzumā Siguldā sāksies vēl divi sacensību seriāli: 10. maijā – skriešanas, nūjošanas seriāls "S!-Skrien 2018" un 24. maijā – skrituļslidošanas un rollerslēpošanas seriāls "S!-Skate 2018".

27. aprīlī “Fischer” Slēpošanas centrā Siguldā pulcējās 178 lieli un mazi velosipēdisti, lai dotos riteņbraukšanas seriāla “S!-Velo 2018” pirmā posma trasēs. Laikapstākļi dalībniekus lutināja, un lietus, kas grasījās mūs pārsteigt, tā arī nesākās.

Kā informēja rīkotāji, sacensības norisinājās 22 grupās, un atkarībā no sportotāju vecuma un pieredzes dalībnieki veica distances sākot no 400 metriem līdz 20 kilometriem. Riteņbraukšanas seriāls norisinās jau ceturto gadu un ir kļuvis par vienu no sacensību tradīcijām Siguldā.

Pirmā posma rezultātus var apskatīt mājas lapāwww.siguldassports.lv “Fischer” Slēpošanas centra pasākumu sadaļā, Facebook profilā, kā arī sacensību norises vietā.

“S!-Velo” mērķis ir popularizēt velosportu kā iedzīvotājiem pieejamu sporta veidu Siguldas novadā, popularizēt velosipēdu kā videi un cilvēkam draudzīgu transportlīdzekli, kā arī veicināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu iedzīvotāju vidū.

Šajā sezonā plānoti vēl četri “S! – Velo” riteņbraukšanas seriāla posmi – 31.maijā, 28.jūnijā, 26.jūlijā un noslēdzošais posms – 30.augustā. Noslēdzošajā “S! – Velo” riteņbraukšanas seriāla posmā norisināsies arī seriāla apbalvošanas ceremonija, kad uzzināsim labākos riteņbraucējus.

Drīzumā Siguldā sāksies vēl divi sacensību seriāli: 10. maijā – skriešanas, nūjošanas seriāls “S!-Skrien 2018” un 24. maijā – skrituļslidošanas un rollerslēpošanas seriāls “S!-Skate 2018”.