11.04.2018 16:03

Siguldas jaunajiem dambretistiem divas uzvaras un trīs medaļas Latvijas spartakiādē Latvijas Skolu sporta federācija

Bauskā aizvadītas Latvijas Skolu sporta federācijas 71. spartakiādes finālsacensības dambretē. Finālsacensībās četrās vecuma grupās piedalījās 20 Latvijas skolu 38 komandas, un trīs godalgotās vietas ieguva Siguldas jaunie dambretisti.

Vecākajā U-16 grupā par uzvarētājiem ar 26,5 punkti kļuva Siguldas Valsts ģimnāzijas audzēkņi Renards Helfrehts, Vilnis Lembergs, Līva Oliņa un Kristīne Urtāne. Komandai. Otrās vietas ieguvējus Dobeles 1. vidusskolas skolēnus siguldieši apsteidza par 3,5 punktiem, liecina rīkotāju informācija.
Pirmo vietu U-14 vecuma grupā izcīnīja Siguldas pilsētas vidusskolas komanda Eduards Nikāzis, Rinalds Gustavs Garkalns, Ņikita Morozovs, Adriana Girgensone un Evelīna Cillinberga (29,5 p.), turklāt siguldieši tuvākos sekotājus no Valmieras Viestura vidusskolas apsteidza tikai par vienu punktu.

Vēl spraiga cīņa par uzvaru kopvērtējumā noritēja U-11 vecuma grupā, kurā Bauskas 2. vidusskolas komanda (25 p.) par puspunktu apsteidza Siguldas pilsētas vidusskolu – otro vietu ieguva Hugo Lelis, Niks Dzenis, Roberts Kalniņš, Ance Zālmane un Madara Mackēviča.

Vienīgi jaunākajā U-9 vecuma grupā Siguldas dambretisti palika ārpus labāko trijnieka – Siguldas pilsētas vidusskolai piektā vieta.

Sacensībās divās vecuma grupās piedalījās arī Garkalnes novada Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas komandas. U-14 grupā deviņu skolu konkurencē viņi palika astotajā vietā, bet U-9 grupā – pēdējā devītajā vietā.