28.03.2018 11:07

Ulbrokas sporta kompleksā aizvadītas Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu sacensības veiklības stafetēs "Drošie un veiklie" C vecuma grupā (2004./05. g.dz.). 14 komandu konkurencē pirmās trīs vietas ieguva Saulkrastu vidusskolas, Babītes vidusskolas un Ulbrokas vidusskolas skolēni.

Sacensību dalībnieki sacentās astoņās dažādās veiklības stafetēs ar basketbola, handbola un futbola bumbām, tenisa bumbiņām, pildbumbām, vingrošanas apļiem u.c. Katrā stafetē izcīnītās vietas tika saskaitītas, un labākie tika noteikti pēc mazākās gūto vietu summas.

Sīvā cīņā, tikai par vienu punktu apsteidzot tuvākos konkurentus, pirmo vietu izcīnīja Saulkrastu vidusskolas komanda, kas uzvarēja divās stafetēs, divās bija otrā, pa reizei trešā, ceturtā un piektā un tikai vienā stafetē palika otrajā desmitniekā – summā 30 punktu. Saulkrastu vidusskolu sacensībās pārstāvēja Anete Jaunozola, Zane Kaluma, Endija Ozolniece, Vanesa Legzdiņa-Puķēna, Raimonds Baltgalvis, Heinrihs Āboliņš, Aleksis Siņiļņikovs un Artūrs Kaparāno, skolotāja Simona Rozīte. Interesanti, ka pirms gada veiklības stafetēs "Drošie un veiklie" saulkrastieši bija palikuši pēdējā 11. vietā.

Viens punkts vairāk bija Babītes vidusskolas audzēkņiem, kuri ieguva divas pirmās, divas otrās vietas un ne reizi nebija zemāk par septīto vietu. Komandas sastāvā startēja Alise Āboliņa, Annija Gaile, Annija Bratuška, Sannija Redzoba, Kristofers Sondors, Mārcis Bikše, Gustavs Senkāns, Dāvids Ņaikalo, skolotājs Kristers Vitjažkovs. Savukārt trešo vietu ar 35 punktiem ieguva mājinieki Ulbrokas vidusskolēni Tīna Krista Krūmiņa, Margarita Gudže, Annija Zeimule, Katrīna Kaņepe, Niks Ralfs Ozoliņš, Emīls Kaktiņš, Jēkabs Jānis Vārna un Arvils Grava, kuri uzvarēja vienā stafetē un vēl sešās bija pirmajā piecniekā.

Tālākās vietas kopvērtējumā ieņēma Mārupes vidusskola (49 punkti), pagājušā gada Pierīgas sacensību uzvarētāja Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola (59), Ādažu Brīvā Valdorfa skola (64), Vangažu vidusskola (67), Carnikavas pamatskola (68), Ādažu vidusskola (71), Ropažu vidusskola (73), Mālpils novada vidusskola (74), Jaunmārupes pamatskola (75), Baldones vidusskola (75) un Zaķumuižas pamatskola (79).

Pierīgas novadu skolēnu sporta spēlēs šajā mācību gadā atlicis aizvadīt vairs tikai vienas sacensības – 24. aprīlī Babītē notiks pavasara krosa stafešu skrējieni četrās vecuma grupās.