27.03.2018 20:24

Stopiņu NHK handbolistes izcīna uzvaru pusfināla pirmajā spēlē

Stopiņu NHK handbolistes izcīna uzvaru pusfināla pirmajā spēlē Latvijas Handbola federācija

Atspēlējušas septiņu vārtu deficītu, Stopiņu novada handbola komandas spēlētājas otrdien Ulbrokā izcīnīja grūtu uzvaru Latvijas čempionāta pusfināla sērijas pirmajā spēlē pret "REIR Dobele" komandu.

Stopiņu NHK pusfinālā iekļuva, pateicoties pirmajai vietai virslīgas pamatturnīrā, bet dobelnieces, kuras regulāro sezonu pabeidza ceturtajā vietā, ceturtdaļfinālā divreiz pieveica Salaspils sporta skolas komandu. Jāatgādina, ka abas komandas pirms gada sacentās finālā, un trijās aizraujošās spēlēs čempionu titulu izcīnīja Stopiņu handbolistes.

Pēc līdzīga spēles sākuma (7:7) iniciatīvu pirmā puslaika vidū uzņēmās dobelnieces – guva piecus vārtus pēc kārtas, bet otrā puslaika sākumā savu pārsvaru palielināja līdz septiņiem vārtiem (10:17). Turpinājumā gan laukumā dominēja mājinieces – arī viņas veica 5:0 izrāvienu, puslaika vidū jau bija izvirzījušās vadībā (20:18), bet astoņas minūtes līdz beigām ieguvušas izšķirošo piecu vārtu pārsvaru (24:19). Beigu iznākums – 27:22 Stopiņu NHK labā.

Uzvarētājiem sešus golus iemets Elza Seržante, pa pieciem – Lana Nikolajeva, Ivita Asare un Daina Sergejeva.

Atbilde spēle sērijā līdz divām uzvarām paredzēta 11. aprīlī Dobelē.