12.03.2018 15:43

Pierīgas novadu zemledus makšķerēšanas sacensībās lielākie lomi krimuldiešiem

Pierīgas novadu zemledus makšķerēšanas sacensībās lielākie lomi krimuldiešiem copeslietas.lv

Jau piekto gadu pēc kārtas Pierīgas novadu sporta spēļu sacensībās zemledus makšķerēšanā nepārspēti paliek Krimuldas novada pārstāvji. Sīvā cīņā par otro vietu Mālpils novada komanda pārspēja Sējas novadu.

Tāpat kā pērn, arī šoreiz zemledus makšķerēšanas sacensības Alauksta ezerā bija pulcējušas desmit Pierīgas novadu komandas. Sacensības notika četros atsevišķos sektoros – katrā pa vienam dalībniekam no komandas. Katrā sektorā rezultāti tika rēķināti atsevišķi, un uzvarētāji komandu vērtējumā tika noteikti, summējot atsevišķas vietas.

Krimuldas novada komandas uzvara jau atkal sanāca gluži pārliecinoša – visos četros sektoros viņi izvilka lielākos lomus, kopā savācot minimālo punktu summu četri. Komandas sastāvā sacensībās piedalījās Artūrs Berdinskis, Viktors Romanovskis, Valdis Janitēns un Arnolds Grebežniks, kuram, tieši tāpat kā pagājušajā gadā, pirmajā jeb A sektorā loma svars izrādījās vislielākais no visiem sacensību dalībniekiem – 2,336 kilogrami (tikai viens no viņa tiešajiem konkurentiem sektorā izvilka vismaz kilogramu).

Otrajā vietā komandu vērtējumā ar 15 punktiem ierindojās Mālpils novada zemledus makšķernieki Sandris Jonāns, Edijs Skarbinieks, Juris Deņisovs un Georgs Artuškēvičs, kuriem atsevišķos sektoros pa vienai otrajai, trešajai, ceturtajai un sestajai vietai. Tikai divus punktus mālpiliešiem zaudēja Sējas novada pārstāvji Armands Grantiņš, Juris Strods, Aldonis Kirilovs un Uģis Niklass, kuriem divas otrās vietas, taču pa vienai sestajai un septītajai.

Tālākajās vietās ierindojās Baldones novads (22 p.), Stopiņu (23), Inčukalna (23), Olaines (25), Saulkrastu (27), Salaspils (31) un Ādažu (33) novada komandas.

Šīs nedēļas nogalē Pierīgas novadu sporta spēles turpināsies ar telpu futbola finālturnīriem Zaķumuižā.