23.08.2012 10:19

Ķekavas novada strītbola čempionātā atlicis finālposms

Ķekavas novada strītbola čempionātā atlicis finālposms sports.kekava.lv

Uz čempionāta trešo posmu Baložos bija pulcējušās 26 ielu basketbola komandas no Ķekavas, Baložiem un Baldones.

Sacensības risinājās deviņās vecuma grupās, katrā no tām komandu skaits svārstījās no vienas līdz astoņām.

Jaunākajā A vecuma grupā puišiem (2001. gadā dzimušie un jaunāki) par uzvarētājiem kļuva "Marinētie burkāni" (Eduards Jumis, Eduards Avotiņš, Patriks Dauburs, Mārtiņš Avotiņš), B grupā – "Ķengurs" (Klāvs Krūmiņš, Emīls Špīss, Kārlis Ozoliņš, Toms Krūmiņš, Kristers Vēbers), C grupā – "BBK" (Toms Priedītis, Vents Feldmanis, Artūrs Alainis, Gints Pipars) un D grupā – "Nīkuļi" (Ivars Vanags, Rūdolfs Priede, Valters Plotka, Kristaps Lapsa, Arvīds Gargurnis).

E grupā meitenēm pirmo vietu izcīnīja "Lēnie Žiguļi" (Signe Zole, Dace Kolosovska, Dita Endzele), bet F grupā – "Zefīriņi" (Anete Buliņa, Krista Krūmiņa, Sintija Bušmane, Daniela Postņikova), bet dāmām labākās bija "Team Work" (Kristīne Stendzeniece, Sintija Bušmane, Daniela Postņikova).

Vīriešiem pirmās vietas izcīnīja Ķekavas komandas gan grupā līdz 40 gadu vecumam (Juris Stikāns, Jānis Blaubergs, Roberts Zaķis), gan virs 40 gadu vecumam (Andris Eglītis, Jānis Innis, Jānis Millers), informēja Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūrā.

Ķekavas novada strītbola čempionāta pēdējais – ceturtais posms paredzēts 4. septembrī plkst. 17 pie Ķekavas vidusskolas.