12.02.2018 10:24

Stopiņu un Salaspils handbola komandām neveiksmīga nedēļas nogale

Autors
Stopiņu un Salaspils handbola komandām neveiksmīga nedēļas nogale Elvijs Ozoliņš, LHF

Otro zaudējumu sezonā piedzīvojušas Latvijas dāmu handbola čempionāta līderes Stopiņu NHK handbolistes. Neveiksme arī Ulbrokas sporta kluba vīru komandai un "Salaspils/Mērnieks ZM" vienībai.

Stopiņu NHK handbolistes uz izbraukuma spēli Ludzā pret sporta klubu "Latgols" bija devušās tikai astoņu spēlētāju sastāvā. Pirmajā puslaikā viņas uz īsu brīdi ieguva triju vārtu pārsvaru, tomēr kopumā cīņa ritēja gluži līdzīgi, un, sākoties pēdējām desmit minūtēm, rezultāts bija neizšķirts 23:23. Galotne, iespējams, uz noguruma fona čempionēm gan pavisam neizdevās – no pēdējiem astoņiem metieniem mērķi sasniedza tikai viens, un nācās atzīt ludzāniešu pārākumu 24:30.

Viešņu labā Ivita Asare iemeta deviņus, Lana Nikolajeva piecus, Darja Savčenko un Daina Sergejeva pa četriem vārtiem. Par spīti zaudējumam Stopiņu komanda saglabā pirmo vietu (23 punkti), turklāt aizvadījusi spēli mazāk kā tuvākās sekotājas SK "Latgols" (21 p.) un Jēkabpils sporta skola (20 p.). Piekto vietu saglabā Salaspils sporta skolas handbolistes (16 p.).

Zaudējumu, taču cita rakstura spēlē Latvijas pirmajā līgā piedzīvoja Ulbrokas sporta kluba handbolisti. Cīņa mačā pret sezonas līderiem "Skrīveri/Aizkraukle" nesanāca – pretinieki guva pirmos deviņus vārtus un beigās svinēja pārliecinošu uzvaru 31:14. Ulbrokas klubam Roberts Kozlovskis guva piecus un Sandis Oto trīs vārtus.

"Salaspils/Mērnieks ZM" handbolisti svētdien vakarā savās mājās uzņēma kaimiņus – Ogres novada sporta centra/HK "Ogre" komandu. Pēc neveiksmīga otrā puslaika sākuma salaspilieši nonāca zaudētājos 11:16, taču desmit minūšu laikā pamanījās atspēlēties – 19:19. Tomēr arī šīs spēles izskaņa Pierīgas klubam nebija veiksmīga – 22:24. Ivars Brics mājiniekiem guva desmit un Nils Remess piecus vārtus.

Pirmās līgas turnīra tabulā "Salaspils/Mērnieks ZM" ar 6 punktiem 10 spēlēs ieņem sesto vietu, bet Ulbrokas sporta klubs ar 4 punktiem 9 mačos ir vienu pozīciju zemāk. Izslēgšanas turnīram kvalificēsies sešas labākās komandas.