04.02.2018 16:04

LBL: Ķekava turpina uzvarēt, Sigulda turpina zaudēt

LBL: Ķekava turpina uzvarēt, Sigulda turpina zaudēt arhīvs

Latvijas Basketbola līgā atbilstoši šosezon uzrādītajiem rezultātiem turpina spēlēt divas Pierīgas komandas. Kārtējo uzvaru LBL otrajā divīzijā svētdien izcīnīja BK "Ķekava"/"Optibet" basketbolisti, bet LBL trešajā divīzijā zaudējumu sērija turpinās Siguldas sporta skolas komandai.

Ķekavieši svētdien viesos tikās ar Latvijas Universitātes/BS "Rīga" vienību. Pirmajā puslaikā viņi uz brīdi iekrāja desmit punktu pārsvaru (34:24), taču ļoti ātri to pazaudēja (36:36). Izšķirošā izrādījās trešā ceturtdaļa, kurā BK "Ķekava" spēlētāji guva 13 punktus pēc kārtas un iekrāja izšķirošo 18 punktu pārsvaru (63:45). Beigu rezultāts 89:76.

Uzvarētājiem Harijs Rubenis guva 18, Agnis Čavars 17, Nauris Miezis 15 un Modris Gundegs 13 punktus. Ar 12 uzvarām un diviem zaudējumiem LBL2 turnīra tabulā ķekavieši saglabā otro vietu aiz līderiem BK "Jelgava"/LLU (13-1) un priekšā "Gulbenes bukiem" (10-4).

15. zaudējumu sezonas 16 spēlēs LBL trešajā divīzijā, trīspadsmito pēc kārtas un devīto otrā posma 10 mačos piedzīvojuši Siguldas sporta skolas basketbolisti.

Mājas spēlē pret BK "Jēkabpils" otro komandu siguldieši jau pirmā puslaika beigās nokļuva zaudētājos 27:48. Ceturtajā ceturtdaļā viņi no gandrīz bezcerīga 47:72 rezultāta spēja pievilkt līdz 63:73 piecas minūtes līdz beigām, tomēr galotnei spēku atkal pietrūka – 75:86.

30 punktus Siguldas komandas labā guva Daniels Iļjins, 16 pievienoja Ročards Fedečko un 10 Roberts Bērze. LBL3 otrās grupas tabulā siguldieši ir pēdējā vietā.