31.01.2018 20:16

LBL spēlēs uzvaras guvuši Ķekavas un Saulkrastu basketbolisti

LBL spēlēs uzvaras guvuši Ķekavas un Saulkrastu basketbolisti arhīvs

Latvijas Basketbola līgā pie kārtējā panākuma tikuši vieni no otrās divīzijas līderiem BK "Ķekava/"Optibet" basketbolisti. LBL trešajā divīzijā retu uzvaru izcīnījusi Saulkrastu komanda.

Ķekavieši izbraukuma spēli pret "VEF skolas" audzēkņiem sāka ar astoņiem punktiem pēc kārtas un iedzinējos nebija ne reizi. Otrās ceturtdaļas vidū gan vēl bija tikai 23:20, pēc pirmā puslaika jau 43:29, bet trešās ceturtdaļas sākumā starpība pirmo reizi pārsniedza 20 punktus – 57:36. Apmēram tāda tā noturējās līdz pat spēles beigām – 89:67.

Rezultatīvākie BK "Ķekava" sastāvā bija Agnis Čavars (20 punktu), Nauris Miezis (18) un Niks Saknītis (17). Ar 11 uzvarām un diviem zaudējumiem 13 spēlēs LBL2 turnīra tabulā ķekavieši saglabā otro vietu aiz BK "Jelgava"/LLU vienības (13-1).

LBL trešās divīzijas pastarīšu savstarpējā duelī Saulkrastu basketbolisti otrdien viesojās pie BJBS "Rīga"/"Rīdzene-2" komandas. Viesu starta izrāvienu (7:0, 14:3) rīdzinieki diezgan ātri likvidēja (15:15), taču turpinājumā saulkrastieši ilgstoši saglabāja 6-8 punktu pārsvaru. Ceturto ceturtdaļu laukuma saimnieki iesāka ar 8:0 spurtu un starpību samazināja līdz diviem punktiem (62:60), tomēr Saulkrastu komanda nervozajā galotnē nosargāja uzvaru 73:69.

Uzvarētāju labā Jānis Skramans guva 21 un Ģirts Duburs 14 punktus. LBL tabulā turnīrā par 10.-18.vietu Saulkrastu basketbolisti ieņem septīto vietu ar trim uzvarām astoņās spēlēs un saglabā teorētiskas cerības kvalificēties izslēgšanas turnīram. Pēdējie ar vienu uzvaru deviņos mačos ir Siguldas sporta skolas audzēkņi.