24.01.2018 10:29

Salmanes rezultativitāte nodrošina Salaspils handbola komandas uzvaru pār vicelīderēm Elvijs Ozoliņš, LHF

Šāgada pirmajā Latvijas dāmu handbola čempionāta spēlē par pārsteigumu parūpējusies Salaspils sporta skolas komanda, kas sagādāja zaudējumu tabulas otrajā vietā esošajai Jēkabpils sporta skolas vienībai.

Salaspils sporta namā notikušās spēles pirmajās minūtēs mazliet veiksmīgākas bija jēkabpilietes, taču pirmā puslaika vidū mājinieces pārņēma vadību un vēl līdz pārtraukumam sasniedza sešu vārtu pārsvaru (15:9, 20:14).

Otrajā puslaikā Salaspils handbolistes sasniedza arī "plus astoņi". Piecas minutes līdz beigām pretinieces gan sadeldēja starpību līdz trim vārtiem (35:32), tomēr salaspilietes uzvaru neatdeva – 39:34.

Lielisku spēli Salaspils sporta skolas komandas sastāvā aizvadīja Renāte Salmane, kura realizēja 18 no 22 metieniem, tajā skaitā visus piecus 7 metru soda metienus. Pēc šī rezultatīvā snieguma viņa sezonas labāko vārtu guvēju sarakstā ieņem trešo vietu – 108 precīzi metieni 13 spēlēs. Septiņas reizes bumbu vārtos raidīja Inese Umjarova, pa četrām reizēm – Dace Potapova un Krista Liepa.

Līdz ar ceturto panākumu pēc kārtas Salaspils handbolistes Latvijas virslīgas čempionāta turnīra tabulā panākušās ceturtajā vietā esošo "REIR Dobele" komandu – abām ir pa 14 punktiem, tiesa, dobelnieces aizvadījušas vienu spēli mazāk. Tikai punkts vairāk ir Ludzas klubam "Latgols", bet sestajā vietā esošās LSPA studentes no salaspilietēm atpaliek jau par desmit punktiem. Līderes ar 21 punktu 12 spēlēs ir Stopiņu NHK handbolistes.

Svētdien Salaspils komanda aizvadīs vēl vienu spēli savās mājās pret 12 zaudējumus pēc kārtas piedzīvojušo Latvijas jaunatnes izlasi.