24.01.2018 07:43

Par Pierīgas skolēnu sporta spēļu volejbola turnīra uzvarētājām vecākajā A grupā pēc gada pārtraukuma un trešo reizi pēdējos piecos gados kļuvušas Mārupes vidusskolas audzēknes. Šogad turnīrā Ādažos piedalījās četru Pierīgas skolu komandas.

Kā izrādījās, cīņā par pirmo vietu turnīrā izšķirošā izrādījās viena no pirmajām spēlēm, kurā tikās Mārupes un Ādažu vidusskolu komandas. Sīvā cīņā uzvaru 2:0 (25:22, 25:19) guva mārupietes.

Abās pārējās spēlēs gan Mārupes, gan Ādažu volejbolistes divos setos pārspēja Krimuldas vidusskolas un Siguldas Valsts ģimnāzijas komandas un izcīnīja pirmās divas vietas. Savukārt spēlē, kurā izšķīrās trešās vietas liktenis, Siguldas volejbolistes ar 2:0 pārspēja krimuldietes.

Pagājušajā gadā Pierīgas skolu volejbola turnīrā jaunietēm pirmās trīs vietas ieguva Ādažu, Zvejniekciema un Mārupes vidusskolas komandas.

Jāatgādina, ka arī šāgada volejbola turnīrā A grupā jauniešiem pirmo vietu izcīnīja Mārupes vidusskolnieki.