11.01.2018 22:24

FK "Ķekava" florbolistes trešo reizi sezonā zaudē "NND Rīga" komandai

Latvijas dāmu virslīgas florbola čempionātā ceturtdien trešo reizi sezonā nūjas krustoja FK "Ķekava" un "NND Rīga" florbolistes, un, tāpat kā abās iepriekšējās spēlēs, ķekavietēm nācās atzīt Latvijas vicečempioņu pārākumu.

Otrās trešdaļas sākumā Ķekavas komanda bija nonākusi zaudētājās 0:3, taču nākamo desmit minūšu laikā Agnese Broliša un Laura Skujevska guva divus vārtus un samazināja starpību līdz minimumam. Tūdaļ pat rīdzinieces iemeta ceturto golu, piecas minūtes līdz pamatlaika beigām arī piekto un sagādāja FK "Ķekava" septīto zaudējumu sezonas desmit spēlēs.

Virslīgas turnīra tabulā FK "Ķekava" ar 9 punktiem ierindojas priekšpēdējā piektajā vietā, vienu pozīciju augstāk ir "Ķekavas Bulldogs" (12 p.), bet pirmās divas vietas pārliecinoši ieņem "NND Rīga" (25 p.) un Kocēnu "Rubene" (24 p.).

Zaudējumu ceturtdien piedzīvoja arī "RSU/Babīte" florbolisti, kuri Latvijas pirmās līgas spēlē savā laukumā Spuņciemā ar 2:7piekāpās "Lielvārde/Fans" vienībai, turklāt abus vārtus Reinis Millers guva pēdējās desmit minūtēs, kad bumbiņa mājinieku vārtos jau bija pabijusi septiņas reizes.

Rietumu grupas tabulā "RSU/Babīte" ieņem stabilu priekšpēdējo vietu, apsteidzot vienīgi "Ķekavas Bulldogs" florbolistus.

Toties Latvijas otrajā līgā ceturto reizi šosezon 15 gūto vārtu robežu vienā spēlē sasniedza Inčukalna sporta kluba "Coyote" florbolisti, kuri ceturtdien savās mājās ar 16:5 sagrāva komandu "Pēdu nav" un pēc punktiem panāca Austrumu grupas līderus FK "Kalsnava" (pa 36 punktiem). Tiesa, "koijoti" aizvadījuši par trim spēlēm vairāk.

Otrās līgas rezultatīvākais spēlētājs Jānis Levanovičs pēdējā mačā izcēlās ar sešiem precīziem metieniem un šosezon 16 spēlēs savācis jau 81 rezultativitātes punktu (55+26). Pa četriem punktiem (1+3) Inčukalna kluba labā nopelnīja Salamans Ļemantovičs un Mārtiņš Ģirts Ozoliņš.