09.01.2018 22:08

Carnikavas basketbolisti piedzīvo zaudējumu gada pirmajā mājas spēlē

Carnikavas basketbolisti piedzīvo zaudējumu gada pirmajā mājas spēlē arhīvs

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas otro posmu turnīrā par 1.-9. vietu otrdien ar zaudējumu sākuši Carnikavas basketbolisti, kuri šāgada pirmajā spēlē savās mājās piekāpās Iecavas klubam "Dartija".

Cīņa carnikaviešiem iesākās gluži veiksmīgi – ar desmit gūtiem punktiem pēc kārtas. Pāris minūšu laikā šis pārsvars gan tika iztērēts (10:9), tad atkal atjaunots (18:11), bet otrās ceturtdaļas sākumā mājinieki arī nonāca zaudētājos 19:23. Līdz lielajam pārtraukumam labākā komanda tā arī netika noskaidrota – 29:29.

Ja pirmajā puslaikā sāncenši nerealizēja pat trešo daļu metienu, spēlei atsākoties, viesiem šo rādītāju izdevās krietni uzlabot. Trešajā ceturtdaļā vien viņi iemeta gandrīz tikpat punktu, cik visā pirmajā puslaikā un sasniedza 10 punktu pārsvaru (45:55).

Ceturtajā ceturtdaļā 12 punktu deficītu Carnikavas komandai izdevās sadeldēt līdz četriem (62:66 divarpus minūtes līdz pamatlaika beigām), tomēr galotnē veiksme metienos atkal novērsās – 64:72. Carnikaviešiem LBL3 otrā posma ieskaitē šis bija otrais zaudējums piecās spēlēs.

Jānis Ābols laukuma saimnieku labā guva 16 punktus, Dāvis Siliņš 13, Kaspars Siliņš 12 un Arnis Rozītis 11 punktus.