17.08.2012 13:50

"Avantex" futbolisti kļuvuši par Salaspils novada čempioniem

Novada atklātā čempionāta regulārās sezonas uzvarētāji savu pārākumu apliecina arī izslēgšanas spēlēs.

Šogad Salaspils novada atklātajā turnīrā piedalījās astoņas komandas. Četras labākās pēc divu apļu turnīra aizvadīšanas iekļuva pusfinālā.

Cīņā par vietu finālā "Avantex" komanda ļoti pārliecinoši pieveica regulāra čempionāta ceturtās vietas ieguvējus "York" futbolistus – 7:0. Savukārt Salaspils futbola centrs (FC) negaidīti zaudēja "Dinamo Ogre" vienībai 0:1, kaut abās regulāra čempionāta spēlēs pārāki bija Salaspils futbolisti.

Ceturtdien finālā "Avantex" ar 2:0 pārspēja ogrēniešus, bet trešo vietu čempionātā ieņēma Salaspils FC komanda, kuras pārstāvis Aleksandrs Usmanovs nopelnīja speciālbalvu kā turnīra rezultatīvākais futbolists.

Ārpus izslēgšanas turnīra dalībnieku skaita, ierindojoties no piektās līdz astotajai vietai, palika "AFK Aliance", FK "Turība", FK "Tīnūži" un FK "Ikšķile".