15.12.2017 09:51

Stopiņu handbolistes pēcspēles metienos izcīna vietu LHF prezidenta kausa finālā Latvijas Handbola federācija

Veiksme un meistarība pēcspēles septiņu metru metienu sērijā bija nepieciešama Stopiņu NHK handbolistēm, lai Latvijas Handbola federācijas (LHF) prezidenta kausa izcīņas pusfinālā pārspētu Ludzas klubu "Latgols" un iekļūtu sestdien paredzētajā finālā.

Ceturtdienas spēle Ulbrokas sporta kompleksā laukuma saimniecēm sākās veiksmīgi. Pirmajās 20 minūtēs bumba tikai vienu reizi ielidoja viņu vārtos, kas ļāva panākt solīdu 6:1 pārsvaru. Taču "Latgols" handbolistes nepadevās, pamazām deldēja starpību un otrā puslaika sākumā panāca izlīdzinājumu 12:12.

Vēl vairāk – astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām rezultāts kļuva 17:15 jau Ludzas komandas labā, tomēr atlikušajā laikā, apmainoties daudziem neprecīziem metieniem, Stopiņu NHK panāca neizšķirtu 18:18.

Finālistes bija jānoskaidro pēcspēles metienu sērijā. Mājinieces to iesāka ar neprecīzu metienu, toties realizēja četrus nākamos, turpretī ludzānietes netrāpīja divus raidījumus, un Stopiņu NHK handbolistes svinēja uzvaru 22:20. Uzvarētājām sešus vārtus guva Daina Sergejeva, piecus – Ivita Asare, pa četriem – Elza Seržante un Lana Nikolajeva.

LHF prezidenta kausa finālā, kas paredzēts 16. decembrī plkst. 17:45 O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta kompleksā, Stopiņu komandas pretinieces būs "REIR Dobele" handbolistes, kuras otrā pusfinālā ar 35:27 pieveica Jēkabpils sporta skolas vienību. Kā zināms, Stopiņu un Dobeles handbola klubi tikās pagājušās sezonas Latvijas čempionāta finālā.