13.12.2017 13:35

Carnikavas basketbolisti nenosargā uzvaru pār "Jēkabpili"

Carnikavas basketbolisti nenosargā uzvaru pār "Jēkabpili" arhīvs

Bijuši vadībā spēles lielāko daļu, Carnikavas basketbolisti tomēr nespēja nosargāt uzvaru Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas pirmā posma pēdējā spēlē pret basketbola kluba "Jēkabpils" otro komandu.

Abpusēji mazrezultatīvās cīņas pirmajā puslaika laukuma saimnieki carnikavieši vienubrīd iekrāja deviņu punktu pārsvaru (18:9), taču pēdējās sekundēs pirms pārtraukuma vadību uz brīdi pārņēma pretinieki (23:24). Otro puslaiku mājinieki sāka ar septiņiem punktiem pēc kārtas un piecas minūtes līdz pamatlaika beigām viņiem bija pat "plus 11" (46:35), taču pati galotne Carnikavas komandai izvērtās pagalam neveiksmīga.

23 sekundes pirms ceturtās ceturtdaļas beigām laukuma saimniekiem vēl bija divu punktu pārsvars (55:53), tad "Jēkabpils-2" atbildēja ar precīzu trīspunktu metienu, bet carnikavieši pieļāva kļūdu, ko sāncenši pārvērta vēl divos precīzos soda metienos – 55:58.

Pārliecinošai labākais Carnikavas komandas sastāvā šajā spēlē bija Jānis Ābols, kura kontā 21 punkts, 8 atlēkušās bumbas, 5 rezultatīvas piespēles, 5 pārķertas piespēles un 2 bloķēti metieni. 12 punktus guva Kristaps Odziņš.

LBL3 A grupas turnīru carnikavieši noslēguši ar sešām uzvarām desmit spēlēs un trešo vietu turnīra tabulā. Līdz ar BK "Salacgrīva" un Rēzeknes "Ezerzemi" (abiem pa 7-3) viņi otrajā posmā spēlēs deviņu labāko komandu turnīrā, tiekoties ar divu pārējo grupu trim labākajām vienībām. Abas pārējās Pierīgas komandas no Saulkrastiem un Siguldas sporta skolas otrajā posmā cīnīsies otrajā grupā (par 10.-18. vietu).