01.12.2017 21:26

Ķekavieši LBL otrās divīzijas turnīrā izcīnījuši devīto uzvaru

Ķekavieši LBL otrās divīzijas turnīrā izcīnījuši devīto uzvaru BK "Ķekava"

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas C grupas turnīra tabulas pirmajā vietā nostiprinājušies basketbola kluba "Ķekava"/"Optibet" spēlētāji, kuri piektdien savās mājās izcīnīja devīto uzvaru sezonas desmit mačos.

Ķekaviešu pretinieki bija grupas pastarīši "KP BA/DSN" basketbolisti, pārsvarā 15–17 gadus veci puiši, kuri līdz piektdienai savukārt bija zaudējuši astoņas no pirmajām deviņām spēlēm. Laukuma saimnieki ātri apliecināja favorītu statusu un pirmo ceturtdaļu pabeidza drošā vadībā 21:9.

Otrās ceturtdaļas sākumā BK "Ķekava" ofensīva gan nedaudz apsīka, taču līdz lielajam pārtraukumam tāpat tika sasniegts 20 punktu pārsvars (44:24). Trešajā ceturtdaļā Ķekavas komanda starpību palielināja vēl par 15 punktiem un pabeidza spēli ar vairāk nekā pārliecinošu uzvaru 80:43.

Niks Saknītis (att.) BK "Ķekava" rindās izcēlās ar 20 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām, Nauris Miezis iemeta 17 punktus.

LBL2 pirmā posma C grupas turnīrā ķekaviešiem atlicis aizvadīt divas spēles, un šobrīd viņi par diviem panākumiem apsteidz tuvākos sekotājus Rīgas Stradiņa universitātes basketbolistus.