28.11.2017 21:28

Stopiņu handbolistes otrreiz pārspēj Salaspils sporta skolas komandu

Stopiņu handbolistes otrreiz pārspēj Salaspils sporta skolas komandu arhīvs

Latvijas dāmu handbola čempionātā otrdien otro reizi sezonā tikās abas Pierīgas komandas. Stopiņu NHK handbolistes viesojās pie Salaspils sporta skolas komandas un guva otro uzvaru savstarpējās spēlēs.

Pirmo nopietno pieteikumu uzvarai Latvijas čempiones veica pirmā puslaika vidū, kad no 6:7 panāca 10:7. Vēl pirmajā puslaikā viņu pārsvars sasniedza sešus (19:13), bet, tuvojoties otrā puslaika vidum, arī desmit vārtus (26:16).

Pēdējās desmit minūtēs salaspilietes metās atspēlēties un beigās lika pretiniecēm mazliet panervozēt, tomēr tuvāk par trīs precīzu metienu tiesu viņas netika – Stopiņu NHK svinēja uzvaru 32:29.

Stopiņu NHK sastāvā rezultatīvākās bija Lana Nikolajeva (8 goli), Ivita Asare (7), Elza Seržante (6.) un Annija Ozoliņa (5.). Salaspils sporta skolai Renāte Salmane iemeta 11, Linda Borisanova 5 un Dace Potapova 4 vārtus.

Stopiņu handbolistēm šī bija astotā uzvara desmit spēlēs, un ar 17 punktiem viņas atgriezušās turnīra tabulas pirmajā vietā, par punktu apsteidzot Jēkabpils sporta skolas komandu. Salaspils klubam ir seši punkti deviņos mačos un piektā pozīcija tabulā.