14.11.2017 22:06

LBL3: Carnikavai uzvara, Saulkrastiem un Siguldai zaudējumi

LBL3: Carnikavai uzvara, Saulkrastiem un Siguldai zaudējumi arhīvs

Otrdien kārtējos mačus aizvadīja visas trīs Latvijas Basketbola līgas trešajā līgā spēlējošās Pierīgas komandas. Pie uzvaras izdevās tikt vienīgi Carnikavai, bet Saulkrastu un Siguldas basketbolisti piedzīvoja zaudējumus.

Carnikavas basketbolisti savās mājās uzņēma Rugāju sporta centra komandu. Izšķirošo pārsvaru mājinieki ieguva otrā puslaika vidū, kad īsā laikā veica divus spurtus 8:0 un 10:0, iekrāja 62:48 pārsvaru un saglabāja 10-12 punktu starpību līdz beigām – 83:70 carnikaviešiem ir piektais panākums septiņos mačos.

Jānis Ābols uzvarētāju rindās izcēlās ar 27 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām, Rolands Dovgjallo iemeta 26 un Kristaps Odziņš 11 punktus.

Saulkrastu komandas izbraukuma spēlē pret Jelgavas bērnu un jaunatnes sporta skolu izšķiroša izrādījās otrā ceturtdaļa, kurā mājinieki dažu minūšu laikā no 25:23 panāca 40:26. Turpinājumā četri punkti bija mazākais jelgavnieku pārsvars, un viņi sagādāja saulkrastiešiem jau ceturto zaudējumu pēc kārtas – 73:80.

Haralds Šternbergs un Ģirts Duburs guva pa 15 punktiem, Jūlijs Stankevičs 14 un Sebastians Vlažņevs 13 punktus.

Sporta kluba "Rūjiena" un Siguldas sporta skolas basketbolistu cīņā tikai trešajā ceturtdaļā kādas komandas pārsvars pirmo reizi pārsniedza desmit punktus (59:48 "Rūjienas" labā). Taču ceturtajā periodā mājinieki veica izrāvienu 22:2 un beigās siguldieši piedzīvoja pamatīgu sakāvi 78:101.

Siguldas sporta skolai šosezon šis bija piektais zaudējums sešās spēlēs. Komandas rindās rezultatīvākie bija Didzis Mališevs (21 p.), Daniels Iļjins (19), Ričards Fedečko un Roberts Bērze (pa 12 p.).