12.11.2017 17:06

Handbolisti gūst panākumus Ulbrokā un Salaspilī

Handbolisti gūst panākumus Ulbrokā un Salaspilī Elvijs Ozoliņš, LHF

Latvijas handbola čempionātā veiksmīga nedēļas nogale bijusi Pierīgas klubiem – uzvaras kārtējās spēlēs savās mājās izcīnīja gan Salaspils sporta skolas dāmu komanda, gan Ulbrokas sporta kluba vīri.

Ulbrokas handbolisti svētdien pirmās līgas spēlē savās mājās uzņēma kluba "Jūrmalas sports" otro komandu un guva pārliecinošu uzvaru 33:24. Laukuma saimnieki pirmajās piecās minūtēs iekrāja 5:1 pārsvaru un bez lieliem kritumiem audzēja starpību visas spēles gaitā. Mājiniekiem Mareks Koroļkovs guva astoņus, Andris Vītols un Ernests Ritvars Grava pa pieciem vārtiem.

Pirmās līgas turnīra tabulā Ulbrokas handbolisti ar divām uzvarām un četriem punktiem piecās spēlēs apsteiguši jūrmalniekus un pakāpušies uz sesto vietu. Pēdējā astotajā pozīcijā ir "Salaspils/Mērnieks ZM" komanda.

Salaspils sporta skolas dāmas dienu iepriekš savās mājās uzņēma pagājušas sezonas bronzas laureātes Ludzas sporta kluba "Latgols" handbolistes. Izšķirošie notikumi spēlē risinājās pirmā puslaika otrajā pusē, kad 14 minūtes ludzānietes ne reizi nespēja ieradīt bumbu mājinieču vārtos, bet salaspilietes to paveica astoņas reizes, panākot izšķirošo 16:9 pārsvaru.

Atlikušajā laikā viešņas tuvāk par četru vārtu deficītu netika, un Salaspils sporta skolas handbolistes pārtrauca četru zaudējumu sēriju – 33:29. Uzvarētājām Dace Potapova guva 11 vārtus, Renāte Salmane septiņus un Agrita Bērtiņa piecus.

Salaspilietes septiņās spēlēs guvušas divas uzvaras un ar četriem punktiem virslīgas tabulā ieņem piekto vietu. Līderes ir Stopiņu NHK handbolistes, kuras uzvarējušas visās septiņās cīņās un savākušas 14 punktus.