05.11.2017 16:16

Carnikavas basketbolisti piedzīvojuši otro neveiksmi sezonā

Carnikavas basketbolisti piedzīvojuši otro neveiksmi sezonā arhīvs

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīrā otro zaudējumu sezonas piecās spēlēs piedzīvojuši Carnikavas basketbolisti, kuri svētdien izbraukumā piekapās basketbola skolas "Rīga" komandai.

Pirmais puslaiks pagāja gluži līdzīgā cīņā, bet pirmajās četrarpus minūtēs pēc pārtraukuma rīdzinieki divu punktu pārsvaru pārvērta 13 punktus (55:42), vēlāk veica vēl vienu izrāvienu 10:0 (66:48), un spēles pēdējais ceturksnis faktiski jau bija tika formalitāte – carnikaviešiem zaudējums 70:86.

Viesu labā Rolands Dovgjallo guva 20, Dāvis Siliņš 16 un Kristaps Briedis 10 punktus. Ar trim uzvarām piecās spēlēs carnikavieši LBL3 A grupas tabulā ieņem otro vietu.

Iepriekš:

Pierīgas basketbolistiem melnā piektdiena – zaudējumi Ķekavai, Siguldai, Saulkrastiem