18.09.2017 12:21

Siguldas badmintonistiem piecas uzvaras LABL pirmajā posmā

Siguldas badmintonistiem piecas uzvaras LABL pirmajā posmā Ainars Gureckis

Inčukalna sporta kompleksā aizvadītajā "Yonex" Latvijas Apvienotās badmintonas līgas (LABL) jaunās sezonas pirmajā posmā uzvaras gandrīz visos turnīros savā starpā sadalīja Siguldas un Rīgas badmintonisti. LABL devītajā sezonā paredzēti seši posmi – divi Inčukalnā un četri Siguldā.

Siguldas badmintona kluba pārstāvji lielākos panākumus guva dāmu turnīros. Vienspēlēs kārtējo panākumu guva Jekaterina Romanova, kura pēc uzvarām pirmajās trijās spēlēs finālā pirmo vietu nopelnīja, kad viņas pretiniece un dubultspēļu partnere Liāna Lenceviča izstājās jau pēc pirmo trīs punktu izspēles. Spēlē par trešo vietu Diāna Stognija no Rīgas pārspēja siguldieti Amandu Azarovu 21:12, 21:16.

Arī dubultspēļu turnīra izšķirošajās spēlēs piedalījās šīs pašas četras badmintonistes – cīņā par pirmo vietu Lenceviča/Romanova pārliecinoši pieveica Azarovu/Stogniju 21:5, 21:12. Ceturtajā vietā ierindojās cits Siguldas pāris Marta Brengule un Amanda Sofija Grosberga. Liāna Lenceviča vēl vienu uzvaru guva jauktajās dubultspēlēs, kur pārī ar Artūru Akmeni finālā pārspēja rīdziniekus Paulu Panki un Inesi Preinbergu 21:14, 21:15.

Vīru vienspēļu turnīrā Artūrs Akmens, finālā ar 17:21, 20:22 piekāpjoties Paulam Gureckim (RSP/RBS), ieņēma otro vietu, bet mačā par trešo vietu valmierietis Andis Bērziņš triju setu cīņā pārspēja Viesturu Bajāru no Baložiem – 17:21, 21:8, 21:13.

Pāru cīņās pirmo vietu izcīnīja Pauls Gureckis un Edijs Līviņš, kuri finālā ar 21:9, 21:16 apspēlēja Aigaru Bedrīti (Valmiera/Sigulda) un Mārtiņu Kažemaku (Baloži), bet trešo vietu ieguva Ardis Daniels Bedrītis (Sigulda/Valmiera) un Andis Bērziņš (Valmiera), kuri ar 21:19, 18:21, 21:12 pārspēja Viesturu Bajāru un Jāni Malnaču no Baložiem.

Divas uzvaras siguldieši guva amatieru un mazāk pieredzējušo badmintonistu turnīros. B grupā dāmām Diāna Lenceviča finālā pārspēja Arīnu Babri no Valmieras 21:17, 21:16 un C grupā puišiem – Dāvis Strazdiņš ar 21:12, 21:19 Viktoru Ivanovu no Cēsu sporta kluba "Saulrīti". Visbeidzot par B grupas uzvarētāju kļuva Uldis Dzirkalis no Jēkabpils, kurš izšķirošajā mačā pieveica Alenu Zandovski no Siguldas 21:11, 21:8.

LABL kopējais balvu fonds ir šosezon ir 2585 eiro.