10.09.2017 20:24

Līdervienību savstarpējā spēlē Valmierā olainieši piedzīvo zaudējumu

Līdervienību savstarpējā spēlē Valmierā olainieši piedzīvo zaudējumu "Valmiera Glass"/ViA

Zaudējumu svarīgā spēlē par Latvijas pirmās līgas čempionu titulu svētdien piedzīvojuši "Progress"/"Olaine" komandas futbolisti, kuri viesos piekāpās līderiem "Valmiera Glass"/ViA kluba spēlētājiem. Pirmo uzvaru pēc ilga pārtraukuma izcīnījis Ķekavas futbola klubs "Auda".

Turnīra tabulas pirmā trijnieka komandu savstarpējā spēlē Valmierā cīņa likteni izšķīra vieni gūtie vārti, ko 40. minūtē guva mājinieki. Olaines futbolistiem neizdevās atspēlēties arī par spīti tam, ka kopš 66. minūtes valmierieši spēlēja skaitliskā mazākumā – 0:1.

Cīņā par pirmās līgas godalgotajām vietā "Valmiera Glass" ir 39 punkti 15 spēlēs, Grobiņas sporta centra komandai – 38 punkti 16 spēlēs un "Progress"/"Olaine" futbolistiem – 35 punkti 16 spēlēs. Tuvākos sekotājus FK "Tukums 2000" olainieši apsteidz par sešiem punktiem.

Septīto pozīciju tabulā (19 punktu 17 spēlēs) saglabā FK "Auda", kas kārtējā spēlē tikās ar RTU FC/"Skonto Academy" vienību.

Mača sākums ķekaviešiem bija pavisam neveiksmīgs – 0:2 jau 11. minūtē. Tomēr pirmā puslaika vidū Silvestrs Tamenieks vienus vārtus atspēlēja, bet 56. minūtē arī panāca izlīdzinājumu. Neizšķirts saglabājās līdz pat priekšpēdējai minūtei, kad uzvaras vārtus "Audas" labā guva Ričards Grauze – 3:2.