06.08.2012 10:17

Ādažniekam otrā vieta SEB MTB maratona piektajā posmā

65,5 kilometru distancē Tukuma apkārtnē "ZZK" komandas pārstāvis Normunds Zviedris piekāpjas vienīgi kopvērtējuma līderim Dmitrijam Sorokinam.

15 kilometrus līdz distances beigām līderu grupā bija palikuši trīs riteņbraucēji – Sorokins, Zviedris un Ivars Prokofjevs. Tad Sorokinam izdevies veiksmīgs bēgšanas mēģinājums, un viņš mērķi sasniedza pirmais pēc distancē pavadītām vairāk nekā divām stundām.

Normunds Zviedris finišēja otrais minūti un 26 sekundes aiz uzvarētāja un trešās vietas ieguvēju Prokofjevu apsteidza par 42 sekundēm. Desmitajā vietā ierindojās ikšķilietis Ervīns Smoļins, kurš Sorokinam zaudēja nepilnas sešas minūtes.

SEB MTB kalnu divriteņu maratona kopvērtējumā Zviedris ieņem ceturto un vēl viens Ikšķiles novada riteņbraucējs Pēteris Janevics astoto vietu. Pēdējais posms paredzēts 23.septembrī Smiltenē.