16.08.2017 13:06

Siguldiešiem divas zelta medaļas Latvijas jaunatnes čempionātā pludmales volejbolā Latvijas Volejbola federācija

Rīgā aizvadītas Latvijas jaunatnes pludmales volejbola čempionāta finālsacensības, kurās četrās vecuma grupās puišiem un meitenēm startēja labākās komandas pēc iepriekš notilušo četru posmu rezultātiem. Divus čempionu titulus izdevās izcīnīt Siguldas jaunajiem volejbolistiem.

Siguldas Valsts ģimnāzijas sporta skolotājs Normunds Šulte novada pašvaldības vietnē vēsta, ka jaunākajā U–13 (2005. gadā dzimušie un jaunāki) vecuma grupā zēniem pirmo vietu izcīnīja Gustavs Auziņš un Kārlis Jaundžeikars, kuri 16 komandu konkurencē nezaudēja nevienā spēlē. Saspringtā finālspēlē, kuru nācās divreiz pārtraukt negaisa dēļ, Gustavs un Kārlis ar rezultātu 2:1 (11:15; 15:6; 15:12) uzvarēja rīdziniekus Gabrielu Kokinu un Bruno Bulgaču.

U–15 (2003. g. dz.) vecuma grupā par Latvijas čempioniem kļuva Sandijs Suhānovs un Dāvis Vēvers. Finālspēlē ar rezultātu 2:1 (15:12; 13:15; 15:13) viņi pārspēja šosezon vēl nezaudējušo reitinga pirmo komandu no Tukuma sporta skolas – Sandi Bērziņu un Leo Saulīti.

Trešo vietu šajā grupā ieņēma vēl viens Siguldas duets – Klāvs Vilde un Reinis Rorbaks, kuri izšķirošajā spēlē ar 2:0 (15:12; 15:13) uzvarēja Kasparu Kronbergu un Ernestu Gūtmani no Engures. Vēl viena siguldiešu komanda – Ralfs Knēža un Gustavs Auziņš – ieņēma dalīto 5.-8. vietu.