17.07.2017 15:40

Siguldas un Garkalnes jaunie vieglatlēti palīdz Latvijai uzvarēt Baltijas valstu sacensībās Latvijas Vieglatlētikas savienība

Ar vairāku Pierīgas novadu jauno vieglatlētu piedalīšanos Viļņā nedēļas nogalē aizvadītās Baltijas valstu sacensībās U-16 vecuma grupā. 26 disciplīnu summā Latvijas jauniešu izlase izcīnīja pirmo vietu (209 punkti), apsteidzot gan Igauniju (194 p.), gan Lietuvu (156 p.), turklāt mūsējie bija labākie arī atsevišķi puišiem un meitenēm.

Latvijas sportisti izcīnīja 13 uzvaras, un divās no tām piedalījās Viktora Lāča sporta skolas audzēkne Patrīcija Sarmule no Garkalnes novada. Latvijas šāgada čempione finišēja pirmā 400 metru skrējienā (58,17 sekundes) un arī veica pirmo posmu 400-300-200-100 metru stafetē, kurā Latvijas kvartets izcīnīja uzvaru, finišējot pēc divām minūtēm un 17,51 sekundes.

Latvieši pirmie mērķi sasniedza arī stafetes skrējienā puišiem (2:05,79), kurā otro posmu veica Latvijas U-16 čempionāta sudraba laureāts 2009 metros siguldietis Artūrs Šķesters.

Viļņā startēja vēl divi Siguldas sporta skolas audzēkņi. Estere Vīksne ieņēma trešo vietu 1500 metru skrējienā (5:10,60), bet Daniels Strods bija piektais 800 metru distancē (2:12,65).