05.07.2017 13:29

Upesciema futbolisti savās mājās apspēlē ogrēniešus

(1 balsojums)
Upesciema futbolisti savās mājās apspēlē ogrēniešus Rīgas Futbola federācija, ekrānšāviņš no youtube.com

Latvijas futbola otrās līgas turnīrā jeb Rīgas čempionātā piekto uzvaru šosezon izcīnījuši Garkalnes sporta kluba "Upesciems" futbolisti, kuri savā laukumā ar 2:1 pārspēja Ogres novada sporta centra komandu. Jau ceturtdien viņiem nākamais mačs.

Upesciema un Ogres futbolistu cīņā visi trīs vārti tika gūti pirmajā puslaikā, turklāt mājiniekiem tas izdevās jau pirmo 20 minūšu laikā. Vispirms SK "Upesciems" vadībā izvirzīja Nauris Baranovskis, bet desmit minūtes vēlāk bumbu pretinieku vārtos raidīja Gatis Zankovskis.

Neilgi pirms pārtraukuma Ogres komandai izdevās vienus vārtus atgūt, bet otrajā puslaikā, līstot diezgan stipram lietum, sāncenšiem neizdevās realizēt vairākas labas iespējas mainīt rezultātu.

Ar 17 punktiem 11 spēlēs (5 uzvaras, 2 neizšķirti, 4 zaudējumi) sporta klubs "Upesciems" B grupas turnīra tabulā deviņu klubu konkurencē ieņem piekto vietu, taču no otrās vietas atpaliek tikai par trim punktiem.

Nākamā spēle Upesciema stadionā notiks jau ceturtdien, kad tur viesosies "FC Raita" futbolisti, kuri līdzšinējās spēlēs nopelnījuši par vienu punktu vairāk.