02.07.2017 13:44

"Progress" / "Olaine" futbolisti iekļuvuši Latvijas kausa izcīņas astotdaļfinālā Latvijas Futbola federācija

Viesos izcīnot ļoti pārliecinošu uzvaru pār Kuldīgas komandu "Nikers", Latvijas kausa izcīņas astotdaļfinālā iekļuvuši futbola kluba "Progress" / Apvienotās futbola akadēmijas "Olaine" komandas spēlētāji.

"Progress"/"Olaine" futbolisti šosezon spēlē "komanda.lv" pirmās līgas turnīrā un pēc desmit kārtām ieņem trešo vietu turnīra tabulā. Savukārt "FC Nikers" vienība piedalās Latvijas otrās līgas Kurzemes/Zemgales reģiona turnīrā. Latvijas kausa izcīņas otrā posma otrās kārtas spēle parādīja starpību komandu meistarībā.

Jau pirmajās 13 minūtēs Alekss Regža guva divus vārtus olainiešu labā, pirmā puslaika vidū Aleksandrs Gubins realizēja 11 metru soda sitienu, bet vēl dažas minūtes vēlāk Vugars Askerovs panāca jau 4:0 "Progress"/"Olaine" labā. Pēc pārtraukuma viņš vēl divas reizes raidīja bumbu "Nikers" vārtos, bet Maksims Neverovskis ar vēl vienu precīzu "pendeli" panāca gala rezultātu 7:0 viesu labā.

Latvijas kausa izcīņas astotdaļfinālā Olaines futbolisti tiksies ar Rīgas Futbola skolas (RFS) komandu, kas šobrīd virslīgas turnīra tabulā ieņem piekto vietu.