09.06.2017 11:52

Rīgas futbola čempionātā Pierīgas klubi cīnās bez uzvarām

Rīgas futbola čempionātā Pierīgas klubi cīnās bez uzvarām Rīgas Futbola federācija

Pa vienai spēlei šonedēļ Latvijas otrās līgas turnīrā jeb Rīgas čempionātā aizvadījušas trīs Pierīgas komandas. Kopā ielaižot 13 vārtus, pie uzvarām Upesciema, Ropažu un Salaspils futbolistiem tikt neizdevās.

Vistuvāk panākumam bija sporta kluba "Upesciems" futbolisti, kuri ceturtdien savās mājās Garkalnes novadā tikās ar "Excondo" komandu. Pirmajā puslaikā Oskars Odiņš, Māris Pilsētnieks un Jānis Avots nodrošināja trīs vārtu pārsvaru laukuma saimniekiem, taču pēc pārtraukuma nepilnu desmit minūšu laikā bumba trīs reizes ielidoja SK "Upesciems" vārtos, un spēle beidzās neizšķirti 3:3.

Divas dienas iepriekš ar "Excondo" futbolistiem tikās BFS "Reinards"/Ropažu komanda (att.), un arī šajā spēlē Pierīgas klubam liktenīga bija otrā puslaika pirmā daļa, kad pretinieki 16 minūšu laikā četras reizes ieraidīja bumbu ropažnieku vārtos – 0:4.

B grupas turnīra tabulā deviņu komandu konkurencē SK "Upesciems" ar 8 punktiem 6 spēlēs ieņem piekto vietu, bet BFS "Reinards"/Ropaži ar 3 punktiem ir astotie. Savukārt A grupā piekto vietu astoņu vienību konkurencē ieņem sporta kluba "Kengaroos"/Salaspils komanda (6 punkti 5 spēlēs).

Pēdējā mačā salaspilieši viesojās pie "Amoko/02" futbolistiem un vārtu guvumiem pārbagātā cīņā piedzīvoja zaudējumu 5:6. Izšķirošie notikumi risinājās otrā puslaika vidū, kad Salaspils komanda vispirms atspēlēja divu vārtu deficītu un panāca neizšķirtu 5:5, bet nedaudz vēlāk palika skaitliskā mazākumā un sešas minūtes līdz beigām ielaida sestos vārtus. Četrus golus salaspiliešu labā iesita Sergejs Timofejevs.