12.05.2017 20:50

"Babīte"/"Dinamo" futbolisti virslīgas otro apli sāk ar smagāko sakāvi sezonā

"Babīte"/"Dinamo" futbolisti virslīgas otro apli sāk ar smagāko sakāvi sezonā ekrānšāviņš no sportacentrs.com

Latvijas futbola virslīgas turnīra otrā apļa pirmās kārtas spēlē piektdien Piņķu stadionā debitanti "Babīte"/"Dinamo" futbolisti piedzīvojuši šosezon smagāko zaudējumu – 0:5 pret futbola klubu "Jelgava". Babītes komanda turnīra tabulā saglabā pēdējo astoto vietu.

Spēles 16. minūtē jelgavniekus vadībā izvirzīja lietuvietis Evalds Razulis, taču līdz pārtraukumam viesiem pārsvaru nostiprināt neizdevās. Toties otrā puslaika vidū nepilnu 15 minūšu laikā FK "Jelgava" futbolisti četras reizes raidīja bumbu mājinieku vārtos. Divreiz pēc stūra sitieniem precīzi sita Mārcis Ošs, vienus vārtus dažas minūtes pirms uznākšanas laukumā iesita Oļegs Malašenoks, bet Gļebs Kļuškins realizēja 11 metru soda sitienu – 0:5.

Turnīra tabulā pēc šīs uzvaras jelgavnieki izvirzījušies pirmajā vietā – 15 punkti astoņās spēlēs (punkts mazāk ir Jūrmalas "Spartakam" un "Riga FC" klubam, kas aizvadījuši spēli mazāk). Savukārt "Babīte"/"Dinamo" futbolisti, kas debijas sezonā joprojām vēl nav tikuši pie pirmās uzvaras, ar diviem punktiem astoņos mačos ieņem pēdējo astoto pozīciju.

Nākamajā kārtā 20. maijā Babītes komanda viesos tiksies ar RFS futbolistiem.