03.05.2017 20:39

Ķekavas basketbolisti debijas sezonu noslēdz ar bronzas medaļām

Ķekavas basketbolisti debijas sezonu noslēdz ar bronzas medaļām BK "Ķekava"

Par Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas bronzas medaļu laureātiem kļuvuši basketbola kluba "Ķekava" spēlētāji, kuri trešdien viesos otrreiz pārspēja biznesa augstskolas "Turība" komandu, vinnējot finālsēriju par trešo vietu 2:0.

Nedaudz negaidīti uzvara fināla otrajā spēlē ķekaviešiem izdevās pārliecinošāka nekā divi citi panākumi četrās šīs sezonas savstarpējās cīņās. Jau pirmajā ceturtdaļā ar 10:0 spurtu viesi panāca 15:5 savā labā, bet otrajā veica vēl vienu 13:2 izrāvienu, pēc kura pārsvars pārsniedza 20 punktu atzīmi (47:26). Pēc pirmā puslaika 53:34 BK "Ķekava" labā.

Pēc tik rezultatīva pirmā puslaika Ķekavas basketbolistu uzvara turpinājumā vairs netika nopietni apdraudēta. Trešajā ceturtdaļā tikai uz brīdi "Turības" studenti pietuvojās līdz 16 punktiem (67:51), ceturtās ceturtdaļas vidū no 85:62 samazināja starpību līdz 87:74, taču viņu ofensīva tika apturēta, un ķekavieši svinēja uzvaru 99:82.

Lauvas tiesu punktu LBL2 debitantu labā sezonas pēdējā spēlē divatā guva Nauris Miezis un Niks Saknītis – katram no viņiem pa 31 punktam. Pa astoņiem iemeta Mārtiņš un Kristaps Šteinbergi, pa septiņiem – Agnis Čavars un Modris Gundegs.

Kā ziņots, finālsērijas pirmajā spēlē Ķekavā laukuma saimnieki grūtā cīņā svinēja uzvaru 75:68. Iepriekš pusfinālā BK "Ķekava" piekāpās "Valmiera Glass"/ViA basketbolistiem, bet "Turība" – basketbola klubam "Jelgava".