11.04.2017 22:30

Salaspils handbolistēm "plus 8" pirms ceturtdaļfināla atbildes spēles

Salaspils handbolistēm "plus 8" pirms ceturtdaļfināla atbildes spēles Elvijs Ozoliņš, LHF

Latvijas dāmu handbola čempionāta ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Salaspils sporta skolas handbolistes otrdien savā laukumā ar 37:29 pieveica sezonas rangā augstāk esošo Jēkabpils sporta skolu, iegūstot labas pozīcijas pirms sestdien Jēkabpilī paredzētās atbildes spēles.

Jēkabpils komanda virslīgas pamatturnīru ne vien beidza augstāk par salaspilietēm (ceturtā vieta pret piekto), bet arī nezaudēja nevienu no četrām savstarpējām spēlēm (trīs uzvaras un neizšķirts), liecina Latvijas Handbola federācijas informācija.

Tomēr ceturtdaļfināla pirmo spēli pārliecinoši iesāka laukuma saimnieces Salaspils handbolistes, kuras izvirzījās vadībā ar 3:0, bet vēlāk palielināja pārsvaru līdz septiņiem vārtiem (16:9). Pirmā puslaika izskaņā jēkabpilietes gan starpību samazināja līdz 20:16.

Līdz otrā puslaika vidum salaspilietēm izdevās saglabāt 4–6 vārtu pārsvaru, bet tad mājinieces veica izrāvienu 6:0, kas ļāva no 27:22 panākt jau 33:22. Galotnē viešņas atkal starpību mazliet sadeldēja, tomēr astoņu vārtu pārsvars Salaspils sporta skolas komandai saglabā labas izredzes pirms atbildes mača.

Mājinieču rindās rezultatīvākās bija Renāte Salmane (10), Linda Borisanova un Inese Umjarova (pa 7 vārtiem).

Uzvarētājas ceturtdaļfinālā tiks noteikts divu spēļu summā, un šī pāra uzvarētājas pusfinālā tiksies ar šosezon vēl nezaudējušo Stopiņu novada handbola komandu.