10.04.2017 13:48

Ceturtdien Siguldā startēs "S!-Skate 2017" skrituļslidošanas seriāls

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Ceturtdien Siguldā startēs "S!-Skate 2017" skrituļslidošanas seriāls publicitātes

"Fischer" Slēpošanas centrs aicina piedalīties "S!-Skate 2017" skrituļslidošanas seriālā, ar kuru 13. aprīlī tiks aizsāktas gada siltās sezonas sporta sacensības. Pasākuma norise plānota no plkst. 18.30 un pirmajā sacensību posmā plānota sprinta distance pa 200 metru apli.

Sacensības tiks aizvadītas jau ceturto gadu un ir populāras lielu un mazu skrituļslidotāju vidū. Sacensību mērķis ir popularizēt skrituļslidošanu dažādu vecumu paaudžu vidū, kā arī veicināt lietderīgu un fiziski aktīvu brīvā laika pavadīšanu. Kopumā šajā sezonā paredzēti vēl pieci "S! – Skate" skrituļslidošanas posmi – 11. maijā, 1. jūnijā, 6. jūlijā, 3. augustā un 21. septembrī.

Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš ir apguvis skrituļslidošanas iemaņas, un kuram ir atbilstošs veselības stāvoklis. Kopumā sacensību dalībnieki, ņemot vērā savu vecumu un meistarības līmeni, var izvēlēties startēt kādā no 26 vecuma grupām.

Plašāka informācija par pasākumu pieejama "Fischer" Slēpošanas centra Facebook kontā, savukārt reģistrēties sacensībām var biedrības A2 mājas lapā.

Katrā posmā 1.–3. vietu ieguvējus apbalvos ar diplomiem un sponsoru piemiņas veltēm. Sezonas kopvērtējumā 1.–3.vietu ieguvējus visās vecuma grupās apbalvos ar rīkotāju un atbalstītāju sarūpētām balvām.