08.04.2017 22:11

Ulbrokas florbolisti – Latvijas čempioni

Ulbrokas florbolisti – Latvijas čempioni Latvijas Florbola savienība

Pirmo reizi kluba vēsturē par Latvijas čempioniem kļuvuši "Triobet"/Ulbrokas florbolisti. Sestdien "Arēnā Rīga" notikušajā "Elvi" virslīgas finālspēlē trenera Andra Pīlupa vadītā komanda aizraujošā cīņā ar 7:4 uzvarēja pagājušā gada čempionus "Lielvārdes/FatPipe".

Interesanti, ka sezonas pēdējā spēlē tikās tās pašas komandas, kas piedalījās čempionāta pirmajā mačā pie Brīvības pieminekļa. Ulbrokas klubam šis turklāt arī bija pirmais fināls kluba vēsturē.

Pirmajās divās trešdaļās "Triobet"/Ulbrokas florbolistiem nācās trīs reizes atspēlēt vienu vārtu deficītu. Jau otrajā minūtē nonākuši zaudētājos, viņiem rezultātu izlīdzināt izdevās tikai 18. minūtē – un jau pēc pusminūtes viņi atkal bija iedzinējos. Otrās trešdaļas sākumā Kaspars Šķēls guva savus otros vārtus, panākot 2:2, bet perioda izskaņā pretinieki apmainījās precīziem metieniem.

Trešās trešdaļas vidū pirmo reizi spēlē vadībā izvirzījās "Triobet"/Ulbrokas komanda, taču jau nepilnas divas minūtes vēlāk rezultāts atkal kļuva neizšķirts 4:4. Nepilnas četras minūtes līdz pamatlaika beigām, izmantojot sāncenšu vārtsarga kļūdu, ulbrokieši vēlreiz panāca vienu vārtu pārsvaru. Lielvārdieši metas atspēlēties, bet pretinieki noķēra viņus pretuzbrukumā (6:4) un nepilnu minūti vēlāk, raidot bumbiņu tukšos vārtos, izšķīra dramatiskās cīņas likteni – 7:4.

Trīs vārtus Latvijas čempionu labā guva Kaspars Šķēls, pa vieniem – Edgars Zeidlers, Rihards Mallons, Kārlis Jānis Petrovskis un Kristers Eglītis.

Iepriekš spēlē par bronzas medaļām Stalbes "Pārgauja", tikai piecas sekundes pirms pamatlaika beigām panākuši neizšķirtu, pagarinājumā ar 7:6 pārspēja florbola klubu "Valmiera". Savukārt Latvijas dāmu virslīgas čempioņu titulu jau ceturto gadu pēc kārtas izcīnīja Kocēnu "Rubene", kas finālā ar 4:2 uzvarēja florbola klubu "NDD".

Finālspēles foto skatiet šeit.

Iepriekš:

FK "Ķekava" atspēlē četru vārtu deficītu un cīņā ar novadniecēm nosargā bronzas medaļas